Biala Podlaska SJIUS sp. z o. o.

O firmie

SJIUS – TWÓJ PRZEWODNIK PO NOWYM JEDWABNYM SZLAKU

Kim jesteśmy?

O nas

Firma SJIUS funkcjonuje w branży logistycznej w zasadzie od początku inicjatywy Nowego Jedwabnego Szlaku. Nasz międzynarodowy zespół posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w firmach europejskich, jak i chińskich, dzięki czemu zna i rozumie realia obu regionów i sprawnie się w nich porusza.

Posiadamy oddziały operacyjne w Polsce i Chinach, tworząc most łączący obydwa kraje. W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowania branży handlowo-transportowej między Chinami a krajami Europy, SJIUS postanowił otworzyć oddział w Polsce, a dokładniej w Białej Podlaskiej położonej niedaleko Małaszewicz, czyli kluczowego węzła komunikacyjnego transportu lądowego między Chinami a Unią Europejską.

Dwa główne obszary naszej działalności to usługi w zakresie transportu-spedycji-logistyki oraz leasingu i handlu kontenerami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Struktura firmy:

Nasi ludzie

Zespół

Poza oddziałem w Polsce oraz główną siedzibą w Chengdu, SJIUS posiada oddziały w Chongqingu, Shenzhen, Guangzhou oraz Hongkongu, co sprawia, że nasz kilkudziesięcioosobowy zespół ma świetne rozeznanie na rynku chińskim.

Nasz międzynarodowy zespół posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w firmach europejskich, jak i chińskich, dzięki czemu zna i rozumie realia obu regionów i sprawnie się w nich porusza.

Ze szczególną uwagą dobieramy naszych partnerów, aby każdy etap transportu przebiegał bezpiecznie i na czas, a Państwo otrzymali najwyższą jakość usług. Zarówno po stronie chińskiej jak i polskiej, współpracujemy tylko i wyłącznie z zaufanymi partnerami, dzięki czemu nasi klienci mogą spać spokojnie.

W Polsce posiadamy również własny depot kontenerowy położony w bliskim sąsiedztwie Małaszewicz, czyli kolejowej bramy do Unii Europejskiej. Dzięki temu, możemy wspierać naszych klientów w zakresie składowania oraz napraw kontenerów.

Nie czekaj dłużej

Rozpocznij
współpracę

DOSKONAŁA BAZA HANDLU MIĘDZYNARODOWEGO

Chengdu

Chongqing, Shenzhen, Guangzhou, Hongkong, Warszawa, Biała Podlaska

Transport

Działamy w zakresie transportu kolejowego i drogowego.

Spedycja

Zorganizujemy przewóz Twojego towaru.

Logistyka

Dostarczymy ładunek w określone miejsce, w określonym czasie.